بیت کوین با گذر از قیمت ۱۰۴۰۰ دلار به نابود کردن سایر ارزهای دیجیتال یا همان آلتکوین ها ادامه می دهد.

طبق اطلاعات سایت کوین مارکت کپ سلطه بیت کوین به بالاترین میزان خود در سال ۲۰۱۹ یعنی به ۷۰ درصد رسید. جاش راجر معامله کننده کریپتو با در نظر گرفتن اینکه بکت قراردادهای آتی بیت کوین را در ماه سپتامبر عرضه خواهد کرد پیش بینی کرد که بازار سهام بیت کوین به این زودی ها کاهش نخواهد یافت.

جاش راجر (Josh Rager) در توییتر خود بیان کرد:

 

نمودار ماهانه سلطه بیت کوین به نظر پایان کار بازار را نشان می دهد.

  • با ساطه ۷۲ درصد بیت کوین در حال حاضر بیشترین سلطه بازار را از جولای ۲۰۱۷ دارد.
  • با روی کار آمدن بکت، ممکن است به زودی شاهد عقب نشینی سلطه بیت کوین نباشیم.

طی ۲۴ ساعته گذشته قیمت بیت کوین با افزایش نجومی ۶ درصدی مواجه شد. لوک مارتین معامله کننده خبره این قیمت را برای بیت کوین پیش بینی کرده بود. با این حال آلتکوبن ها نتوانستند از این موقعیت استفاده کنند و همانند آن عمل کنند.

به عنوان مثال ریپل (XRP) با توجه به اخباری نظیر اینکه Ripple Labs موجب افزایش قیمت XRP خواهد شد، تنها توانست با افزایش ۲ درصدی مواجه شود.

همچنین پیتر برانت تریدر پیشکسوت نیز خاطر نشان کرد که او یک ماکسیمالیست داپم وثابت بیت کوین است. وی باور دارد که این ارز دیجیتال برتر که باعث شکل گیری همه چیز در دنیای کریپتو شد، تنها کوین واقعی و با ارزش می باشد.

پیتر برانت در توییتر خود گفت:

چه زمانی حامیان آلتکوین ها متوجه خواهند شد که بتی کوین تنها ارز دیجیتال واقعی و با ارزش است. آلتکوین ها در مقابل بیت کوین، همان بیت کوین در مقابل طلا می باشند.

همانطور که در اخبار گذشته بیان شد پیتر برانت اعلام کرده بود که بیت کوین به چهارمین مرحله پارابولیک خود وارد شده است.